خرید بلیط هواپیمایی یزد ایر ایران:

آژانس گردشگری پرسیا توس یکی از بزرگترین آژانس‌های گردشگری ایران است که می‌تواند تمامی خدمات گردشگری را به مسافرین محترم ارائه کند. یکی از این خدمات خرید بلیط هواپیما شرکت‌های مختلف در وب‌سایت رزرو آنلاین بلیط هواپیمای این شرکت می‌باشد.

با توجه به آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی یزد ایر ایران، آژانس گردشگری پرسیا توس امکان رزرو آنلاین بلیط‌های هواپیمای این شرکت را برروی سایت خود ایجاد نموده‌است و مسافرین گرامی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رزرو آنلاین آژانس گردشگری پرسیا توس بلیط‌های هواپیمای این شرکت هواپیمایی را به صورت آنلاین رزرو نمایند.

لازم به ذکر است که آژانس گردشگری پرسیا توس فقط ارائه‌دهنده بلیط‌های این شرکت هواپیمایی می‌باشد.

 

خرید اقساطی بلیط هواپیما:

یکی دیگر از خدمات ارزنده آژانس گردشگری پرسیا توس برای مسافرین گرامی امکان خرید اقساطی بلیط هواپیما به ویژه در مسیر‌های خارجی می‌باشد. مسافرین گرامی می‌توانند برای خرید اقساطی بلیط هواپیما با شماره‌های 38 الی 05132284534 تماس بگیرند.

از جمله مهمترین مسیر‌هایی که افراد می‌توانند بلیط هواپیمای خود را به صورت اقساطی رزرو کنند در مسیر‌های داخلی مسیر‌های منتهی به کیش به ویژه تهران به کیش و در مسیر‌های خارجی نیز تهران به استانبول می‌باشد.

 

مهمترین مسیر‌های شرکت هواپیمایی یزد ایر:

بلیط هواپیما تهران به یزد

بلیط هواپیما یزد به تهران

بلیط هواپیما مشهد به یزد

بلیط هواپیما یزد به مشهد

بلیط هواپیما تهران به مشهد

بلیط هواپیما مشهد به تهران

 

شرکت هواپیمایی یزد ایر ایران

شرکت هواپیمایی یزد ایر ایران فعالیت خود را از شب عید مبعث پیامبر اکرم (ص) با اولین پرواز از مبدا تهران به مقصد فرودگاه شهید صدوقی یزد آغاز کرد.

آغاز به فعالیت این شرکت در ابتدای کار با 5 هواپیمای خریداری شده که سه هواپیمای آن از شرکت های داخلی و 2 هواپیمای آن باوجود تحریم های بسیار زیاد از شرکت های خارجی خریداری گردیده است می باشد همچنین زیر ساخت های فنی و اداری این شرکت نیز به طور کامل تامین گردیده است.

جهت عضویت در کانال ایتا آژانس گردشگری پرسیا توس برروی آیکن زیر کلیک کنید.

لوگوی ایتا

این شرکت در 2 ماه اول با همکاری ماهان به فعالیت می پردازد و طبق اخبار رسیده مقاصدی مانند نجف، دبی، بمبئی و استانبول جزو پرواز های خارجی این شرکت می باشد.

اطلاعات بیشتر در رابطه با این شرکت هواپیمایی در آینده در همین صفحه بارگذاری خواهد شد.

شما مسافرین گرامی می توانید با آغاز فعالیت این شرکت هواپیمایی، بلیط پرواز های این شرکت را از آژانس گردشگری پرسیا توس تهیه نمایید.

شما همچنین می توانید بلیط هواپیمای تمامی شرکت های هواپیمایی را به صورت آنلاین از سایت آژانس گردشگری پرسیا توس به آدرس persiatus.ir خریداری نمایید و علوه بر آن با تماس با همکاران ما در آژانس گردشگری پرسیا توس، بلیط پرواز های خود را به صورت تلفنی نیز خریداری کنید.

 

جهت خریداری بلیط هواپیمای تمامی شرکت های هواپیمایی با شماره زیر تماس بگیرید.

38 الی 05132284534
دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.